Hermoso Con La Mejor Ubicacion

  • 40 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion je vzdálen téměř 2 km od Metropolitní katedrála Buenos Aires.

Hosté apartmánu se dostanou do centra města Buenos Aires za 30 minut chůze. Obelisk v Buenos Aires lze zastihnout za 10 minut jízdy, zatímco letiště Jorge Newbery je vzdálené 5 km. Ubytování se nachází vedle National Historical Museum a 15 minut chůze od stanice metra Constitucion. Autobusové nádraží Avenida Patricios y Pilcomayo je odsud 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hermoso Con La Mejor Ubicacion Buenos Aires
Bombonera Y San Telmo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bombonera Y San Telmo

117 m od ubytování
Casa San Telmo 3096
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa San Telmo 3096

7.2
Dobrý 17 recenzí
705 m od ubytování
USD 40 USD 36
za noc
Hermoso Departamento En La Boca
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hermoso Departamento En La Boca

879 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Jorge Newbery
    12 km

    Vlaková nádraží

    Constitución railway station
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 22:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion apartmán umístěn?
      Apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion apartmán se nachází v blízkosti Park Lezama.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion patří mimo jiné Koncertní hala Luna Park, Metropolitní katedrála Buenos Aires, Obelisk v Buenos Aires.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Hermoso Con La Mejor Ubicacion apartmán je 77 $.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Isis a Moka & Deli, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Jorge Newbery
    12 km

    Vlaková nádraží

    Constitución railway station
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hermoso Con La Mejor Ubicacion Buenos Aires

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít